Oturum Aç
Oturum Aç
Gezinti Bağlantılarını AtlaUzaktan Eğitim Programları Portalı > Eczane Hizmetleri Önlisans Programı
Eczane Hizmetleri Önlisans Programı Web Sitesine Hoşgeldiniz!

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi, Sağlık Programları Bölümünde yürütülen Eczane Hizmetleri Önlisans Programı; ülkemiz insanına hizmet eden eczanelerimizin ve ilaç sektörümüzün ihtiyaç duyduğu ara elamanları tamamen bilimsel bir ortamda eğitmek, gerekli bilgi ve donanıma sahip mesleki becerileri kazanmış olan elemanlar olarak yetiştirmek gayesi ile oluşturulmuştur.

Eczane Hizmetleri Önlisans Programı uzaktan eğitim sistemi ile gerçekleştirilecek olup, programda yer alan derslerin yürütülmesinde başlangıçta üniversitemizin Eczacılık Fakültesi ile, ilerleyen dönemlerde ülkemizdeki diğer Eczacılık Fakülteleri ile işbirliği yapılacaktır. İşbirliği; ders kitaplarının hazırlanması, derslerin elektronik ortama aktarılması, TV ders çekimlerinin hazırlanması ve programda yer alan uygulamalı Pratik İlaç Bilgisi, İlaç Şekilleri yürütülmesi şeklinde olacaktır.​​​​​​​​​​​

DuyuruDuyuru Tarihi: 16.06.2015

2014-2015 Öğretim Yılı Açıköğretim Fakültesi Uzaktan Eğitim Önlisans Programları Yaz Dönemi Uygulama Dersleri ve Kayıtlı Öğrenci Listesine erişmek için bağlantıya tıklayınız​​.

Kayıt DuyurusuDuyuru Tarihi: 13.05.2015

Açıköğretim Fakültesi Uzaktan Eğitim Önlisans Programları 2014-2015 Öğretim Yılı Laboratuvar Dersleri Kayıt Duyuurusuna erişmek için bağlantıya tıklayınız​.

Laboratuvar Dersleri Kayıt DuyurusuDuyuru Tarihi: 29.04.2015

Laboratuvar derslerine kayit işlemleri 04-08 Mayis 2015 tarihleri arasinda gerçekleştirilecektir. Kayıtla ilgili detaylı bilgiye Açıköğretim Duyuruları web sayfasından erişebilirsiniz.


Ödev DuyurusuDuyuru Tarihi: 27.04.2015

İlaç Şekilleri ve Genel Patoloji II derslerinin 2. ödevi yayındadır.


Ödev DuyurusuDuyuru Tarihi: 06.04.2015

İşletme Fonksiyonları ve Kişisel Satış ve Satış Yönetimi II derslerinin 1. ödevi yayındadır. Son teslim tarihi 14 Nisan 2015'dir.


2014-2015 Öğretim Yılı Laboratuvar Dersleri Kayıt DuyurusuDuyuru Tarihi: 03.04.2015

Laboratuvar derslerine kayit işlemleri 04-08 Mayis 2015 tarihleri arasinda gerçekleştirilecektir. Kayıtla ilgili detaylı bilgiye bağlantıya tıklayarak erişebilirsiniz.


Ödev Duyurusu Duyuru Tarihi: 23.03.2015

Genel Biyokimya II v​e Besin Güvenliği ve Çevre Sağlığı derslerinin 1. Ödevi yayınlanmıştır. Teslim süresi bir haftadır.


DuyuruDuyuru Tarihi: 01.04.2015

Genel Biyokimya II dersinin ödev teslim süresi iki gün uzatılmıştır.


Ödev Duyurusu Duyuru Tarihi: 23.03.2015

Genel Biyokimya II v​e Besin Güvenliği ve Çevre Sağlığı derslerinin 1. Ödevi yayınlanmıştır. Teslim süresi bir haftadır.


​​​​​​​​​​​

Ödev Duyurusu Duyuru Tarihi: 17.03.2015

Genel Kimya II, Genel Biyoloji II, Genel Mikrobiyoloji II, Deontoloji, İlaç Şekillleri, Genel Patoloji II derslerinin ödevleri yayınlanmıştır. Teslim tarihleri 2 haftadır.


​​​​​​​​​​​

Kayıt Duyurusu Duyuru Tarihi: 10.03.2015

Yaz dönemi uygulama derslerine kayıt 4-8 Mayıs 2015 tarihleri arasında ogrenci.anadolu.edu.tr adresinden yapılacaktır.


​​​​​​​​​​​
​​​
​​​​​​

Kılavuzlar

Bilgi Yönetimi Önlisans Programı için hazırlanan kılavuz, tanıtım ve broşürleri kullanarak programın genel yapısı, uzaktan eğitim ortamları ve ideal çalışma yöntemi vb. gibi pek çok konuda detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Program kılavuzunun, tanıtımının ve buroşürünün en güncel sürümlerini bu bölümden takip edebilirsiniz. 

 Eşzamanlı Danışmanlık

 
e-Ödev 

Akademik Danışmanlık hizmetleri, haftaiçi hergün 09:00 - 17:00 arasında yapılmaktadır. Öğrenciler, konular, uygulamalar, alıştırmalar yada ödevleri ile ilgili sormak istedikleri sorularını dersin Akademik Danışmanına yönelterek anında cevap alabilmektedirler.

Detaylar
​​​
 

 Ödevler

 
e-Ödev 

Dersler kapsamında her dönem 2 ödev verilmektedir.​

e-Ödev Sistemi aracılığıyla göndereceğiniz bu ödevler ile ilgili bilgileri kılavuzda bulabilirsiniz.

Detaylar
​​​
Yunus Emre Öğrenme Portalı e-Sertifika Programları Türkçe Sertifika Programları Açıköğretim e-Öğrenme Portalı